Temat:
Leadership w świecie VUCA – wyzwania współczesnego managera
 
Grupa docelowa:
Kadra zarządzająca, osoby decyzyjne w firmach (przedsiębiorcy, managerowie, dyrektorzy, HR)
 
Opis warsztatu: 
Celem warsztatu jest praktyczne przedyskutowanie podstawowych zagadnień z zakresu psychologii przywództwa, zarządzania i komunikacji w firmach. Rzeczywistość VUCA to świat zdefiniowany poprzez akronim czterech określeń: zmienności, niepewności, niejednoznaczności i złożoności, w którym obecnie znajdują się nasze firmy, zatem poszukajmy rozwiązań, które pomogą odpowiedzieć na potrzeby zespołów oraz liderów w organizacjach, by budować bezpieczeństwo, stabilność i rozwój z uwzględnieniem warunków określanych jako VUCA.

Warsztaty dostępne dla osób zarejestrowanych na Podkarpacki Kongres Gospodarczy

Współorganizator

Prowadzący

Magdalena Popek
Psycholog biznesu, trener, szkoli w Podkarpackim Centrum Szkoleniowym, w trakcie doktoratu z zakresu komunikacji społecznej i nauki o mediach.
Uczy i szkoli z zakresu psychologii zarządzania i komunikacji. Szkoli przedsiębiorców, kadrę zarządzającą, zespoły pracownicze i klientów indywidualnych poprzez personalizowane szkolenia grupowe oraz 1:1.
Absolwentka psychologii stosowanej UJ oraz Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W sali szkoleniowej spędziła jako trener indywidualny ponad 2500 godzin.
Porusza tematy takie jak: kompetencje liderskie, asertywna komunikacja, inteligencja emocjonalna w biznesie, psychologia zarządzania zespołami, planowanie, motywowanie zespołów, budowanie pewności siebie i radzenie sobie ze stresem. Interesuje się wypalaniem zawodowym pracowników, budowaniem strategii zapobiegania i radzenia sobie, jego profilaktyką oraz tematem przerdzewienia zawodowego młodych pracowników.